10 forem tai chi online

Chcete cvičit tai chi, ale blízko vás není žádný učitel? Pracujete na směny a nemůžete pravidelně chodit na kurzy? Chcete si nejprve vyzkoušet tai chi v klidu, svým tempem z domova?

Možná vás trápí nejistota, jestli cvičení tai chi zvládnete. Nemáte jistotu, jak si zapamatujete příliš mnoho pozic, sekvencí a vzorů sestavy tai chi, ale přesto se chcete naučit základní formu. Třeba jste se začali učit tai chi, ale nikdy jste kurz nedokončili.

Se mnou se bát nemusíte! 10 forem tai chi pro začátečníky se snadno pamatuje.  Sestava je ideální pro ty, kteří nemají s tai chi zkušenosti. Abyste zvládli základy taichi, připravila jsem pro vás pohodový online kurz s nenáročnou sestavou.  


Právě teď je ta chvíle pro meditaci v pohybu

Proč je tento kurz tak dobrý pro začátečníky

Tai chi forma, kterou dokončíte!
Většina lidí, kteří se začnou učit Tai chi, nikdy nedokončí kurz. Formy Tai chi se liší délkou forem (cviků) od několika kroků až po více než 100. Naštěstí se v nich opakuje řada cviků, které jsou společné pro všechny varianty. A ty se lze rychle a snadno naučit v tomto úvodním kurzu.

Úplný začátečník?
Tento jednoduchý a zábavný kurz, kdy se snadno učíte, je pro vás ideální. Samostatně probereme práci nohou, pozice rukou a pak samostatně každou pozici. Pomalu je propojím do plynulé a krátké formy, kterou budete moci každý den procvičovat.

Máte už zkušenost s Tai chi?
Pokud již cvičíte nebo jste se učili nějaké Tai chi, pak by vám tyto pozice měly být známé. Nicméně, aby to bylo náročnější, propojím je novým způsobem, ukážu vám, jak je provádět na obou stranách a jak přidat opakování a jak přidat další pohyby mezi přechody.

O čem je 10 forem Tai chi
Podíváme se na to, co nám odborníci říkají o hlavních principech cvičení tak, aby jste správně cvičili a pochopili tai chi. Jakmile se formu jednou naučíte, můžete ji snadno upravit v počtu pozic nebo opakování, aby vyhovovala času, energii a prostoru, který máte ppro cvičení k dispozici.

(Tajný tip: Když si sestavu zacvičíte po probuzení, získáte energii na celý den…)

Sestava Vám nezabere více než 3 min jemného pohybu. Bude Vám sloužit jako nabíječka pro doplnění chybějícího elánu, odstranění únavy nebo stresu. Když budete sestavu opakovat, prodloužíte účinek relaxace.

Online kurz 10 forem taichi je ideální pro každého, hledá jiný způsob, jak se učit tai chi. Pro toho, kdo hledá způsob, jak zlepšit své zdraví, pro toho, kdo chce se chce začít hýbat mírným pohybem.

Co se v tomto kurzu naučíte

Úvod
Stručná historie Tai chi
Jak se učit formu Tai chi
Základní pohyby nohou a rukou
Rady mistrů
Základní cviky (formy)
Spojujeme cviky do sestavy
Jak provést formu zrcadlově
Tai chi a Vy

Kdo pro vás kurz připravil?

Jana Riplová, instruktorka tai chi a čchi kung, ale také sebeobrany Wa-te jitsu a karate. Několikanásobná mistryně světa a Evropy v hardstyle a softstyle formách beze zbraně i se zbraní, uchi deshi Jána Vasilenka, osobní cvičení s čínskými, japonskými a okinawskými mistry

Ján Vasilenko, zakladatel bojového systému Wa-te jitsu dó, odborník na rozvoj vnitřní energie a tlakové body, osobní cvičení s čínskými, japonskými a okinawskými mistry, vychoval mnoho mistrů Evropy a světa, sám je mistrem světa, ako jediný v republice předvádí tameshiwari technikou nukite (přerážení špičkami prstů otevřené ruky), autor knih o Sebeobraně Wa-te jitsu

Co o Tai chi říkají naši studenti

Naši studenti nejčastěji na cvičení tai chi oceňují, že je „nakoplo“, pomohlo jim rozhýbat ztuhlou páteř a klouby, přestaly je trápit bolesti hlavy.

I vy si zasloužíte být v pohodě!

původní cena 1 100 Kč

v předprodeji do 9. 5. 2023
800 Kč

Zajímá vás více? Napište na mail taichi@volny.cz

Comments are closed.