Předvánoční seminář Qi gong (čchi kung) pro uvolnění těla a mysli

On 27.11.2019

KDY: 29.11. 2019, 17:00 – 18.30h

KDE: Tlapákova 17A, Ostrava-Hrabůvka (MHD Poliklinika nebo Josefa Kotase, chůze cca 5 min., za Venuší, vedle mateřské školky)
parkování před budovou

Energetické vyrovnání: 200 Kč

Přihlášky do 27.11. 2019

Kontakt: taichi@volny.cz, tel. 734 356 689

Cvičením Yi Jin Jing dojde k posílení svalů a vnitřních orgánů, jakož i zlepšení tělesných funkcí. Toto cvičení bylo vysoce ceněno praktiky bojových umění. Ačkoli jsou různé názory týkající se původu Yi Jin Jing, je jeho účinek je velmi znatelný. Cvičení zahrnuje práci s dechem a techniky toku Qi.

Proč potřebujeme cvičit Qi Gong (čchi kung)?
Yi Jin Jing Qi Gong je charakterizován dodržováním zásad a odborné praxe starých mistrů.

Naše tělo se nemůže vyhnout vlivu, který má nad námi okolní vesmír. Je tvořeno mnoha biochemickými látkami, které zajišťují výbornou úroveň života, které nepřetržitě tvoří a přenáší energii.

Tato energie a šířená síla jsou stejné jako ty vesmírné a díky této harmonii a rovnováze člověk získává své zdraví a rozvíjí se.

Teorie Qi Gongu nás učí, že naše tělo je mikrokosmos, který je sjednocen s makrokosmem; tréninkový proces zdůrazňuje vnímání a pročištění, spojuje myšlení a tělo.
Dá se říci, že cvičení Qi Gong vše v životě pomáhá sjednotit nebo ovlivnit.

Pokud nechápeme, co je Qi Gong, nebudeme schopni poznat sebe ani najít rovnováhu mezi lidským bytím, životem a přírodou.

Comments are closed.