Jak se přihlásit do kurzu

On 29.12.2018

Přihlásíte se přímo na vybrané hodině. Nabízíme výuku podle Vašich možností jedenkrát i vícekrát týdně.

Výukové období je září – leden, únor – červen.

Na trénink každý účastník kurzu (i stávající členové) donese platbu členského! Bez zaplacení minimálně zálohy za pololetí nemůže další hodinu absolvovat. Zbytek platby každý doplatí do 20. října nebo v případě následujícího pololetí do 20. ledna.
Záloha a členské jsou nevratné z jakéhokoliv důvodu. Platí se vždy půlroční členské nebo cena vybraného balíčku.   Ceník

Členská známka s pojištěním 200 Kč. Členský průkaz 150 Kč. Průkaz a známka jsou z důvodu bezpečnosti, kdy zájemce má u nás pojištění proti případnému úrazu (např. zvrtnutý kotník).
Zkušební hodina se platí před prvním cvičením.

 Přihláška ke stažení zde

Cena je stejná, ať začnete v září, říjnu nebo později.

Tréninky jsou pro vážné zájemce, kterým se na hodině plně věnujeme, z toho důvodu je poplatek za zkušební hodinu  200 Kč. V případě, že se rozhodnete pro výuku, bude Vám poplatek za zkušební hodinu odečten od kurzovného.

Využijte prosím naši galerii (foto, video), kde máme ukázky cvičení našich studentů, nebo internetu, kde najdete další informace o Tai chi a Čchi kungu, např. Youtube. Snadno si uděláte úsudek, jestli Vám tréninky u nás budou vyhovovat.
Pravidelně se zúčastňujeme veřejných akcí, pořádáme ukázkový den a jiné aktivity v rámci Ostravy, veřejné semináře. Než začnete u nás cvičit, zde všude se můžete s námi osobně potkat.

Z důvodu naplněného rozvrhu není možné nahradit nebo změnit hodinu či den tréninku. Děkujeme za pochopení.

Comments are closed.