Fotoalbum

Ukázky z Japonska od naší Dany P.

Mistrovství světa WTKA a Orient festival v Itálii

Vaši instruktoři J. Vasilenkko a J. Riplová se na začátku listopadu zúčastnili MS WTKA, které se konalo v italském městě Carrara. J. Vasilenko obsadil první místo v kategorii Old masters with weapons (se zbraní) a J. Riplová první místo v kategorii Traditional Taichi with weapons (plus dvě zlaté z Open Hard Style se zbraní a beze zbraně). Soutěž probíhala na 26 tatami, a to v kategoriích sebeobrana, karate, kung fu, tchaj-ťi, kickbox a kobudo. Účast byla obrovská. Významnou konkurenci tvořily např. tyto země: USA, Austrálie, Malajsie, Japonsko, Nový Zéland, Anglie, Německo, Skotsko, Rusko, Ukrajina, Maroko, Madagaskar, Česko, Slovensko, Ázerbájdžán, Itálie, a další. Závodů se účastnilo více než 7 000 bojovníků z 30 mezinárodních federací, ze 120 zemí a všech pěti kontinentů a počet diváků a návštěvníků dosáhl až 50 000. Festival Orientu obsadil čtyři haly, kde zájemci našli vše, co si přáli.

Vystoupení na Dni dětí 2014

V neděli 1.6. 2014 jsme se s potěšením zúčastnili akce pořádané 1. JUDO CLUB Baník Ostrava. Počasí bylo nádherné, akce velmi podařená. Všem vystupujícím děkujeme za účast. Především rodině Kotáskové, Adamovi, Kevinovi a Denise, kteří aktivně pomáhali při soutěžích pro děti.

Branky, body, Ostrava!!!

Slavnostního zahájení výstavy v Ostravském muzeu 1. 4. 2014 se zúčastnili ostravští olympionici a vrcholoví sportovci a za Wa-te jitsu a Taichi Zlatý drak Danuše Paříková a Ing. Jana Riplová. Na ojedinělé výstavě je k vidění do první poloviny dubna i Davisův pohár,výstava potrvá do konce června.